Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

dr inż. Andrzej Firlit

Rozwiązania techniczne dla transformacji energetycznej

Zatrudniony jest w AGH Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie od 1996 r. Od początku pracuje w Katedrze Energoelektroniki i Automatyki Systemów Przetwarzania Energii (KEiASPE). Stopień doktora nauk technicznych uzyskał w 2006 r. na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki, którego jest absolwentem. Praca doktorska obroniona została z wyróżnieniem. Od roku 2015 r. pełni funkcję kierownika Zespołu Jakości Energii Elektrycznej , a od 2006 r. jest kierownikiem Studiów podyplomowych Jakość Energii Elektrycznej, których odbyło się 14-cie edycji. Czytaj dalej

ALSEVA EPC Sp. z o.o.

Dominik Mamcarz

Ekspert ds. techniczno-rozwojowych

Ekspert ds. techniczno-rozwojowych w ALSEVA EPC Sp. z o.o.. Ukończył studia na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej. Zajmuje się zagadnieniami związanymi z jakością, przesyłem i rozdziałem energii elektrycznej oraz projektowaniem instalacji niskiego i średniego napięcia.

ZPUE S.A.

Maciej Naparty

Dyrektor Departamentu Techniki i Rozwoju

Swoją karierę rozpoczynał w Moeller Electric sp. z o.o., później Eaton Electric sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, kolejno na stanowiskach: Samodzielny Pracownik ds. techniczno-handlowych, Inżynier sprzedaży, Dyrektor Regionalny ds. Sprzedaży, Zastępca Dyrektora Dywizji ds. Sprzedaży aparatury przemysłowej. 
W 2003 kontynuował pracę w centrali firmy w Bonn jako Regional Sales Support Manager i odpowiadał za kraje Europu Środkowo-Wschodniej oraz dodatkowo od 2008 Bliski Wschód i kraje Nordyckie. Czytaj dalej

Respect Energy S.A.

Mateusz Pawełczuk​

Dyrektor Rozwoju Cyfrowego, Członek Zarządu RE Poweric

E-magazyny.pl

Katarzyna Wypychewicz

Redaktor naczelna portalu

Portal e-magazyny.pl poświęcony jest magazynom energii, odnawialnym źródłom energii i elektromobilności. Dyrektor w Koronea Family Office zajmująca się kwestiami ESG. Od 7 lat członkini Rady Nadzorczej ZPUE S.A. Absolwentka London School of Economics i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy w organizacjach pozarządowych w Indiach, Belgii i Wielkiej Brytanii.

Solartech Sp. z o.o.

Bartłomiej Zysiński

CEO